Barcelona - Vahemere pärl

Elamuste linn
Vaata lähemalt

Welcome to Ibiza!

ibiza@spain24.ee
Vaata lähemalt

Meil paistab alati päike

spain24.ee
Vaata lähemalt

Welcome to Ibiza!

ibiza@spain24.ee
Vaata lähemalt

Spain24.ee Gran Canarial

Olete oodatud!
Vaata lähemalt

Welcome to Ushuaia!

ibiza@spain24.ee
Vaata lähemalt

Investeerimine Päikeseranniku kinnisvarasse

 

Pildid / - spain24 logo2 copy2 

Viimased trendid Costa Del Sol kinnisvaraturul näitavad huvitavat paradigma muutust välismaalaste seas. Turul on aktiivsemad need, kes juba omavad kinnisvara, aga on selle soetanud praegusest erinevates majandustingimustes. Kui buumi tuules osteti suuri pindasid ja ei pööratud tähelepanu püsikuludele ja transpordiühendusele, siis täna ei ole sellised varad enam likviidsed. Selliseid objekte ei ole ka lihtne üürile anda. Kuigi paljud neist sobiksid ideaalselt püsivalt elamiseks, ei ole need talve eest põgenevale põhjamaalasele enam atraktiivsed. Selliste pindade omanikud on tänaseks jõudnud selgusele, kus ja millist kinnisvara soetada. Siinkohal räägime investeeringust, mis toodaks nii omanikutulu kui ka kohast, kus ise talvel peatuda.

Esimene reegel – ära osta rohkem ruutmeetreid, kui oma vajadusteks tarvis on. Avarates ruumides on kindlasti lahedam elada, aga iga ruutmeeter toodab siiski püsikulusid. Korteri lühiajalisel väljaüürimisel on kindlasti suurem nõudlus odavamate pindade järele ja üürnikku omaniku kulud ei huvita.

Teine reegel – vali hoolikalt asukohta. Lühiajalise üürniku prioriteet on rand ja lõbu. Tuleb ta ju peamiselt puhkama. Ranna, kaupluste, restoranide ja ühistranspordi lähedus on tänasele turistile olulisemad kui oma garaaž. Rannaäärse stuudio omanikutulu tootlus on tõenäoliselt  suurem kui kahe magamistoaga, kauni merevaatega korteril mäe küljel. Seda kahel põhjusel: kulud on väiksemad ja ühe toa püsiva täituvuse hoidmine on lihtsam.

Spain24.ee kaudu on mitmed huvilised leidnud endale sobivad objektid ja huvi tundub kasvavat. Ajal, kui pangad pakuvad hoiustele nullilähedasi intresse, annab hästi läbimõeldud investeering Hispaania kinnisvarasse 5-12% tootluse. Soovi korral lisame investori objekti oma üürikorterite hulka ja tegeleme ise selle opereerimisega.

Viimasel ajal on meie poole pöördutud ka sooviga osta kortereid ühisrahastusega. Kuna selline investeerimisskeem kogub aina pooldajaid, siis oleme hakanud tegema ettevalmistusi turvalise ja investorite huve tagava lahenduse väljatöötamiseks. Kui ka sinu pikaajalise hoiuse tootlus ei rahulda sind, siis võta meiega julgesti ühendust info@spain24.ee. Nagu öeldakse: ühtsuses peitub jõud.

 Pildid / - Basseiniala (2)

31.03.2015