Meil paistab alati päike

spain24.ee
Vaata lähemalt

Barcelona - Vahemere pärl

Elamuste linn
Vaata lähemalt

Welcome to Ibiza!

ibiza@spain24.ee
Vaata lähemalt

Welcome to Ibiza!

ibiza@spain24.ee
Vaata lähemalt

Welcome to Ushuaia!

ibiza@spain24.ee
Vaata lähemalt

Spain24.ee Gran Canarial

Olete oodatud!
Vaata lähemalt

Kinnisvara hinnad Hispaanias.

Täna on kätte jõudnud see aeg, mil need, kes on unistanud kinnisvara soetamisest Hispaaniasse võiksid asuda oma unistusi realiseerima. Hinnad on   võrreldes mõne aasta tagusega kohati kordades langenud. Hispaania majandus on väga keerulises seisus ja tööpuudus on väga kõrge eriti noorte seas. Spain24.ee hinnangul langevad hinnad sõltuvalt asukohast veel, aga populaarsemates piirkondades on hinnad oma põhja juba saavutanud ja on isegi kohti, kus hinnad on vaatamata majanduse allakäigule tõusnud. Kinnisvara otsimiseks Hispaanias, on erinevaid võimalusi ja lugematul arvul firmasid, kes oma teenuseid pakuvad. Meie kinnisvara otsingumootor otsib pakkumisi enam kui tuhande kinnisvarafirma ühisest andmebaasist. Neist üle kuue saja tegevuspiirkond on Lõunarannik.

Hispaaniasse teist kodu otsivad inimesed on tavaliselt endale selgeks teinud neile sobiva piirkonna. Igal inimesel on omad ootused tulevasele "talvekodule". Kellele on oluline rand, meri ja pidutsemiskohad, kes otsib aga vaikust ja rahu mägede vahel. Meie poole pöörduvad inimesed väga erinevate soovide ja finantsvõimekusega. Tänasel turul võime öelda, et meie kinnisvara otsingumootorist leiab sobivat kinnisvara igale maitsele ja igale rahakotile. Kui olete meelepärase objekti leidnud, siis otsige samade parameetritega kinnisvara ilma piirkonda valimata. See annab Teile hea ülevaate sarnaste objektide hindadest. Kui mujal on soodsam, siis seisate valiku ees, kas eelistada kohta või hinda. Arvestada tuleb ka keskmiselt 10%-lise kinnisvaramaksuga ja tähele on vaja panna, kas objektiga kaasneb mingeid püsimakseid.

Nüüd veel kord hindadest. Me kohtame igapäevaselt oma kaasmaalaste seas soovi tingida. Eks see on ju loomulik, et ostja ja müüja huvid on risti vastupidised. Siin kohal pean ütlema, et kui Teile asi tõesti meeldib ja jõud käib hinnast üle, siis OSTKE! Me oleme korduvalt näinud, kuidas veel paremate tingimuste tagaajamine viib ilmajäämisele. See muidugi ei tähenda, et hinda ei võiks alla küsida. Meile on süsteemi administraatori poole pealt näha, millised pakkumised on juba varasemalt objektidele tehtud. Selle "siseinfo" alusel oskame teile nõu anda kui suurt tükki hinnast maha haugata. Seega kui leidsite midagi meeldivat, siis täitke avalduse vorm ja kirjutage juurde, mis hinnaga te tahaksite seda objekti omandada. Küsija suu pihta ei lööda ka Hispaanias. Meie vastame teile 24 tunni jooksul ja edasi saame planeerida taktika, kuidas edasi tegutseda.

Pildid / - hinnapeksja

20.06.2013